Рейтинг казино
Chance Machine 20 – новий слот на вітрині Пін Ап

Команда клубу Пін Ап тісно працює із провайдерами слотів. Нові ігри з'являються у каталозі закладу буквально щомісяця. Фірма Endorphina виявила особливу активність у 2020-му, а підтвердженням цього є апарат Chance Machine 20 – одна з кількох машин, яку виробник презентував саме на платформі Пін Ап Казіно.

Нова гра виконана у традиційній механіці. Це означає, що стартувати в цьому слоті можуть як професіонали, так і новачки. Якогось сюжету немає. Завдання гравця – збирати дорогоцінне каміння у вигляді сердець, конюшини, корон, семеро та барів. Унікальна особливість – графічне виконання. Користувач зможе насолодитися спецефектами, що відрізняються для кожного символу.

Ігровий екран Chance Machine 20 складається з п'ятірки трирядних барабанів. Щоб збирати виплати, потрібно поєднувати від трьох однакових картинок. Шанси на топовий виграш принесуть скатери. Якщо таких картинок на екрані виявиться кілька, клієнт закладу зможе отримати виграш із множниками.

Студія Endorphina відноситься до однієї з тих, які не відмовляються від режиму гри. Це вигідно для тих, хто грає обережно та виставляє мінімальні номінали монет. Завдяки раунду гри за шансами можна збільшити виплату вдесятеро. Для цього потрібно обіграти віртуального ділера 5 разів.

Новий слот Chance Machine 20 для клієнтів Пін Ап доступний у безкоштовній версії. Перед початком гри на гроші можна потренуватися в демо та вивчити таблицю виплат гри.