Рейтинг казино
Особливості механіки слота Lucky Streak 3

Апарат Lucky Streak 3 є сучасною інтерпретацією трибарабанних емуляторів. Гравець зможе розіграти 9 картинок за один раунд та зібрати виграшні комбінації із фруктів. Студія Endorphina постаралася виконати гру у топовій графіці та приємних спецефектах.

Колекція зображень починається з фруктів і закінчується символами BAR, дзвіночками, зірками та сімками. Ці картинки вважаються дорогими, тому видають топові виплати.

У нижній частині екрану клієнт клубу може поекспериментувати з налаштуваннями за ставками. Слот пропонує починати від 0,01 євро та закінчувати на 50 EUR. Кошти розігруються на 5 лініях.

Бонусні функції автомата Lucky Streak 3

Джекпот слот-машини складає 7500 євро. Цей виграш потрапляє до рук гравця, якщо він спіймає 3 сімки на активній лінії. Однак провайдер пропонує подвоїти цю суму. Велика виплата чекає на тих, хто зміг усе ігрове поле заповнити зображеннями сімок.

Тематичних призових раундів у геймплей Lucky Streak 3 немає. Натомість після кожного переможного обертання автомат пропонує взяти участь у ризик-грі.

У секретному турі підсумковий виграш може бути збільшений у 10 разів. Для цього потрібно 5 разів поспіль обіграти віртуального дилера – витягнути карту, номінал якої виявиться вищим, ніж у суперника.