Рейтинг казино
Особливості механіки слота Plenty Dragons

Plenty Dragons – це типово азіатський автомат. Компанія Аматік пропонує зануритися в культуру та традиції Сходу та спробувати забрати із собою солідний виграш.

У кожному обертанні в автоматі розігрується до 20 картинок. Це зображення квітів, риб, корони, а також драконів та жар-птахів. Міфічні істоти відносяться до дорогих символів, а тому оплачуються за додатковими множниками.

Карти випадають на сітці 5 на 4. Для ставок використовується до 50 ліній. Гравець вибирає їх кількість перед початком кожного раунду або задіює режим автоігри і просто спостерігає за тим, як обертаються барабани.

Діапазон ставок у Plenty Dragons починається від 10 монет і досягає 10000, що дає широке поле для експериментів зі стратегії. До речі, символ дракона зі скаттером можуть дати виплату в 250000 кредитів за один спин.

Бонусні функції автомата Plenty Dragons

Щоб користуватися секретними опціями емулятора, потрібно вловити одну з двох супер-карт. Дикий дракон змінює інші зображення, а за участю у переможній комбінації дає множення на х2. Приз в 200 000 користувач отримає, якщо спіймає 5 вайлд-карт на одній активній лінії.

Ще більше клієнт закладу отримує за 5 скатерів. Щоправда, особливість цієї картки полягає в тому, що вона оплачується навіть за межами активної лінії виплат.